Klientų atsiliepimai

  “UAB "Buhalterinės apskaitos paslaugos" partneriu pasirinkome prieš tris metus. Tris metus džiaugiamės sklandžiu ir efektyviu bendradarbiavimu. Kai profesionalų komanda negaili laiko ir kantrybės ieškant optimaliausio sprendimo – žinome, kad mums tuo rūpintis nereikės. Tikimės, kad abipusiai naudingas bendradarbiavimas  tęsis ir ateityje. Sėkmės darbuose!”

Romualdas Pėtelis

UAB "Almiga"

 

“Mūsų kompanija seniai dirba su L&A Solutions. Lina ir Andrej yra profesionalai savo srityje, tokie patys ir jų darbuotojai. Visi buhaltėrinės apskaitos klausimai išspręsti teisingai ir pagal įstatymus. Labai svarbu, kada buhalteriai pirmiausia atstovauja ir domisi kliento interesais, konsultuoja, kaip padaryt teisingai, taupant kliento laiką ir pinigus. Ačiū už bendradarbiavimą.”

Aliaksandr Kozyrau

UAB “HoReCa logistic”


“Su UAB "L&A Solutions" bendradarbiaujame nuo 2011m. Dirbame kartu nuo įmonės įsteigimo iki dabar. Suradome lankstų bendradarbiavimo modelį (viską atliekame elektroninėje erdvėje). Esame patenkinti darbuotojų kvalifikacija. Gauname greitus, išsamius ir konkrečius atsakymus į iškylančius klausimus. Dėl to UAB "L&A Solutions" patikėjome ir kitos įmonės buhalterijos apskaitą.“ 

Marius Jakimavičius

UAB "Ajaris" direktorius

 

“UAB “Apdara” antri metai yra UAB “La Solutions” klientas. Pasirenkant UAB “La Solutions” iš karto pateiktas platus teikiamų paslaugų asortimentas ir aiškiai nustatytos bendradarbiavimo sąlygos. Esame patenkinti savo pasirinkimu. Pasitikime šia įmone ir jos darbuotojais. Neturime rūpesčių dėl finansinės atskaitomybės dokumentų, mokesčių deklaracijų, statistinių ataskaitų. Esant poreikiui gauname konkrečius, savalaikius, patirtimi paremtus, pasiūlymus rūpimais klausimais, išsamius paaiškinimus.”

 P.Kučas

UAB “Apdara” direktorius

 

"Noriu padėkoti apskaitospaslaugos.eu kolektyvui už kvalifikuotai ir greitai atliekamą apskaitą bei konsultacijas, šis kolektyvas tikrai gerai išmano savo darbą ir moka bendrauti, be to smagu kad paslaugų kainos „protingos“. Sėkmės darbuose."

Martynas Kavaliauskas

MB Navigatio

 

„Malonu dirbti su profesionalų komanda. Gauname viską, kas svarbiausia versle – preciziškai tiksliai ir laiku pateiktą informaciją, konsultacijas mokesčių ir kitais klausimais. Kai mokestiniai ir apskaitos klausimai sprendžiami be rūpesčių, daugiau laiko ir energijos galime skirti vadybos užduočių įgyvendinimui“

Aidas Urbonas

UAB „U.K.R.-Resursai“

 

“Džiaugiamės pasirinkę “L&A Solutions“ savo partneriu ir jau tris metus sklandžiai bei efektyviai bendradarbiaujame. Esame dėkingi už lankstumą, profesionalumą, atsakingumą bei, žinoma, už operatyvumą atsakant į įvairiausius iškilusius klausimus. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir toliau - ačiū!"

Giedrius Gliožeris

UAB "Wap Dream"

 

“Su LA Soliutons bendradarbiaujame jau 5 metai ir jų įmonei esu išties dėkinga už operatyvumą, kuomet jo reikia, pagalbą, kuomet tenka susidurti su sudėtingesnėmis užduotimis, paprastumą ir aiškumą pateikiant tam tikrus ne visuomet aiškius finansinius dalykus.”

Beatričė Vanagaitė

UAB " Sekmadienio šokėjai" direktorė

 

"Lankstūs, greitai reaguojantys ir realiai sprendžiantys klientų problemas -už tai vertinu LA Solutions apskaitos kompaniją. Dirbti tada tampa paprasta ir gali skirti laiką ir energiją naujiems sumanymams kurti."

Sigita Karpenkaitė

UAB "JS Sprendimai"


 Обратился в L&A Solutions с просьбой помочь в регистрации литовской компании. Откликнулись быстро, все было подготовлено в соответствии с договоренностями, мне оставалось лишь приехать и поставить пару подписей.

Что касается дальнейшего сотрудничества, хочется отметить готовность Лины помочь в разрешении любых повседневных вопросов, например, с банком. На е-мэйл отвечают оперативно. Могу рекомендовать L&A Solutions как надежного партнера в Литве. 

Юрий Крупински 

UAB "Personalo vadovas"


“Сотрудничество с Вашей компанией началось в октябре 2014 года. Спасибо за квалифицированные консультации, оперативную работу, внимательное и доброжелательное отношение к возникающим у нас вопросам. Надеемся на дальнейшее взаимовыгодное сотрудничество.”

Dzmitry Baranau

UAB “E-Apsauga”

https://www.siteguarding.com/

 

“Два года работаем с Вашей компанией. Бухгалтерское сопровождение на очень высоком уровне! Профессиональные, юридически грамотные и оперативно работающие сотрудники. За два года обслуживания у нас не возникло ни одной проблемы в работе и общении. Спасибо за высокий профессионализм, оперативность и корректное отношение к клиентам! Желаем  Вашей компании дальнейшего развития и успехов!”

Ирина Бровко

UAB "LED technologija"

 

“Перешли к L&A Solutions на обслуживание больше года назад в поисках более ответственной бухгалтерской компании. Работаем уже больше года.  Отличная компания. Граммотные специалисты. Внимательные администраторы.”

Ruslan Dubovski

UAB “West Energy Company”

 

“Мы сотрудничаем с компанией LA Solutions уже 2 года и очень довольны предоставляемыми услугами. Лина и Андрей осуществляют бухгалтерскую поддержку с самого зарождения нашей фирмы и мы всегда получаем своевременную помощь и самую подробную консультацию по всем интересующим вопросам. А вопросов по бухгалтерии у нас всегда много, т.к. свой бизнес мы начали не так давно.”

С пожеланиями процветания и дальнейших успехов, UAB "Duolga"

Ольга Доставалова